9 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, które od września będą uczęszczać do Oddziału Przedszkolnego.
Każde dziecko otrzymało naklejkę ze swoim imieniem, a potem przyszedł czas na wspólną zabawę: piosenkę- powitankę, zabawę w "jeża" oraz zabawy muzyczno- ruchowe. Dzieci mogły obejrzeć salę przedszkolną, zwiedzić szkołę, poznać nowe koleżanki i kolegów oraz fajnie się razem bawić :)

